Join date : 2009-08-26
Age : 35
Location : Novi Sad

Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad Empty
PostSubject: Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad   Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 9:43 pm

Dolazite na utakmicu na Karadjordju u petak???

Location : Banja Luka

PostSubject: Re: Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad   Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 10:49 am

Ja ne daleko mi je Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
deks007
deks007

Posts : 266
Age : 35

PostSubject: Re: Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad   Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 4:09 pm

Ja pitam posto idem pa ako ide jos neko dase nadjemo Very Happy Very Happy Very Happy

Join date : 2009-08-01

PostSubject: Re: Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad   Србија - Кипар 09.10.09. Novi Sad Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 5:07 pm

Nije bas sve bilo super, ali vazno da je pobeda ostvarena (2:0). Takodje vazno je da nas gosa nije polomio stativu glavom lol! . Opsirniji izvestaj ocekujemo od Deksa, ako se u medjuvremenu nije predomislio i nije bio na utakmici Very Happy .

Age : 35

Bio sam na utakmici.Bilo je dobro i uspeli su da daju dva gola.U 19 minutu iz kornera precizan je bio M. Milanovic a konacnih 2:0 postavio je D.Aleksic sjajnim kolom iz makazica sa nekih 5 metara.
Ipak u toku cele utakmici nije se stekao utisak da su nasi momci bolji od kostiju sa Kipra.
Ima tu jos dosta da se vezba i uigravanja da sve dodje na svoje mesto.
Nas golman je dobro prosao posle sjajne inetrvenije sudario se sa stativom ali bez ozbiljnih posledica Very Happy
deks007
deks007

Posts : 266
Age : 35

Ono je bilo neko moje misljenje o utakmici a evo sta kazu novine Very Happy

Mlada reprezentacija Srbije probila se do druge pozicije u sedmoj grupi kvalifikacija za odlazak na EP u Danskoj 2011. godine nakon što je u Novom Sadu savladala vršnjake sa Kipra rezultatom 2:0.

Izabranici Ratomira Dujkovića do vođstva su došli golom defanzivca Lokomotive iz Moskve Milana Milanovića koji se u 18. minutu najbolje snašao posle kornera koji je izveo Nemanja Tomić, a u finišu meča rezervista Ljajić je centrirao sa ugla, a loptu u mrežu za konačan rezultat smestio je Danijel Aleksić.

Ljubimac lokalne publike je već u sledećem napadu imao priliku da po treći put savlada kiparskog golmana i postigne drugi gol za samo desetak minuta koliko je proveo u igri, ali je u svakom slučaju Srbija zabeležila važnu pobedu pred nastavak kvalifikacija.

Selekcija Srbije je posle startnog poraza u uspela da stigne do drugog uzastopnog trijumfa u grupi i posle tri odigrana meča ima bod manje od Slovačke koja vodi sa sedam bodova.
Naredni meč u kvalifikacijama za odlazak na EP Srbija igra u utorak kada će joj domaćin u Varaždinu biti selekcija Hrvatske koja je na dva odigrana meča ostvarila pobedu i poraz.

Kvalifikacije mladih za EP 2011.
Srbija – Kipar 2:0 (1:0)
Novi Sad – stadion: Karađorđe. Gledalaca: 1000. Sudija: Levan Paniašvili (Gruzija). Strelci: Milanović 15, Aleksić 89. Žuti kartoni: Stevanović.
Srbija: Danilović, Jovanović, Milanović, Stevanović, Fejsa, Gulan, Tomić (od 67. Tadić), Bosančić, Perović, Matić (od 52. Ljajić), Sulejmani (od 80. Aleksić).
Kipar: Kisas, Panajotu, Sokratus, Palentritis, Marku (od 65. Pantos), Kacis, Hristofi, Haralambus, Antoniades )od 71. Eftimiu), Stavru, Tofas (od 25. Filaktu).