Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..

Football Coaching Forum

Football Coaching Forum>FCF>Everything about football, training, coaching, nutrition...Now, everything in one place.. ENJOY!

HomePortalCalendarGalleryFAQSearchRegisterLog in
Dobrodošli na naš //FudbalTrening Forum\ ** Forum je namenjen svim ljubiteljima fudbala koji žele da budu uvek u toku sa najnovijim dešavanjima.Ovde možete naći sve što je potrebno jednom fudbaleru.Kako trenirati, ishrana, taktike i još mnogo toga.** Registruj se!! ** Zainteresovani za razmenu bannera mogu se javiti na naš e-mail: fudbaltrening@gmail.com **

Share | 

Kopacke za Messija u boji argentiske zastave

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac

PostSubject: Kopacke za Messija u boji argentiske zastave   Fri Aug 28, 2009 10:31 am

Kopačke u boji argentinske zastave samo za Messija

Prvi će put u petak protiv ukrajinskog Šahtara u dvoboju UEFA-ina Superkupa Lionel Messi zaigrati u svojim novim kopačkama, koje su u Adidasu dizajnirali specijalno za njega...

Riječ je o kopačkama obojenim u nacionalne argentinske boje: nebesko plavu i tamnoplavu, bijelu i zlatnu, koja se odnosi na sunce s argentinskog barjaka.

- Ponosan sam što je Adidas proizveo ovu kopačku. Njen dizajn i boje reflektiuju moju ljubav prema domovini i nacionalnoj momčadi - izjavio je, po UEFA-i, najbolji nogometaš Europe u prošloj sezoni.

Priliku obuti svoje nove kopačke Messi će imati i u dresu reprezentacije, i to petog septembra u njegovom rodnom gradu Rosariju, gdje Argentina u 15. kolu južnoameričkih kvalifikacija dočekuje najveće rivale - Brazilce.

- Utakmica u Rosariju ključna je za nas. Nadam se da će mi move kopačke biti naklonjene i da ću zabiti Brazilu - dodao je.
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Admin
Administrator
Administrator

PostSubject: Re: Kopacke za Messija u boji argentiske zastave   Fri Aug 28, 2009 10:34 am

trebaju mi jedne ovakve Wink

Back to top Go down
http://bcssaserbia.weebly.com
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac

PostSubject: Re: Kopacke za Messija u boji argentiske zastave   Fri Aug 28, 2009 10:36 am

Nije original slika!!!
Al ja se ne bi ljutio ni na ove 👽 👽 👽
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Sponsored content

PostSubject: Re: Kopacke za Messija u boji argentiske zastave   

Back to top Go down

Kopacke za Messija u boji argentiske zastave
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» farbanje zastave 101 u spostvenoj reziji
» Karburator od zastave 101 u vw golfa2
» Modernizacija instalacije kod Zastave - Ko šta je do sada ubacio i modernizovao -
» Prenos na menjacu kod Zastave 101 '84 god
» Sema instalacije Zastave 101 '88 god.